Odkazy

Filozofický klub Progres

Klub je provozován neziskovou organizací, občanským sdružením Filozofický klub Progres o.s. Stojí čistě na nekomerčních základech podpořených dobrovolnickou prací členů sdružení a jeho přátel.

MOTTO KLUBU
Pomáhat začínajícím umělcům, rozšiřovat kulturní rozhled návštěvníků, nabídnout možnost alternativního využití volného času v nekuřáckém klubovém prostředí s technickým zázemím pro hudbu, divadlo, projekce, workshopy.

http://www.klubprogres.cz/

 

Hudební festival Všudybud

Festival Všudybud je dvoudenní multižánrový českolipský hudební festival. Primárně je určený pro českolipské kapely, ale do svého programu zahrnuje hosty, především významné klubové kapely ze všech koutů republiky.

Letošní rok slavil hudební festival Všudybud desáté narozeniny a konal se 13. a 14. června 2014 v České Lípě na vodním hradě Lipý a v jeho okolí a v přilehlém Centru textilního tisku a v Music Clubu Cascada.

Má svoji letní open-air verzi a zimní klubovou verzi. První festival se konal v roce 2005 v prostoru vodního hradu Lipý, dále na koupališti v Dubici a v klášterní zahradě augustiniánského kláštera v České Lípě.

http://www.vsudybud.cz/

 

Divadelní klub Jirásek

Divadelní klub Jirásek je amatérský divadelní spolek působící v České Lípě. Domovskou scénou Divadelního klubu Jirásek je Jiráskovo divadlo v České Lípě.

V roce 2016 oslaví Divadelní klub Jirásek 90. výročí svého založení.

http://dkjirasek.eu/

 

Českolipský divadelní podzim

Českolipský divadelní podzim je tradiční nesoutěžní divadelní přehlídka v České Lípě. Cílem akce je rozšiřovat obzor nejen českolipským divadelním příznivcům, kteří chtějí okusit kvality amatérského či poloprofesionálního divadla nebo se seznámit s jinými divadelními formam

http://www.cldp.cz/